+38 (067)483 35 88Показати номер

Знищення щурів – комплексна дератизація пацюків в Києві!

боротьба з пацюками

Як рід гризунів щури налічують понад 60 видів. Але говорячи про знищення щурів в Києві і профілактику їх присутності в безпосередній близькості від людини, ми маємо на увазі боротьбу з практично скрізь поширеними сірими щурами у нашому місті. Це синантропи, тваринні організми, що залежать від способу життя людини, що проникають в її житла для пошуку їжі, облаштування притулків та розмноження. Так, в одному з найбільших міст України, Києві, сірий щур зустрічається в багатоквартирних будинках і приватному секторі, на підприємствах харчової промисловості, в підземних міських спорудах. Тобто там, де вони можуть отримати найкращі умови для життя і зростання популяції.

Досить великий гризун викликає у людини велику ворожість своїм зовнішнім виглядом, а також ненажерливістю, безстрашністю, здатністю проникати в будинок через малесенькі отвори біля труб і плінтусів. Тому при виявленні неприємного сусідства відразу виникає потреба в дератизації квартири, проведенні комплексу заходів зі знищення щурів.

боротьба з пацюками

Профілактика – кращий захист

Це висловлювання справедливо не тільки для небезпечних захворювань. Щоб житлові приміщення залишалися недосяжними для гризунів, підходить для роботи метод будівельно-технічної профілактики. Це ряд попереджувальних заходів, що запобігають появі щурів на об’єкті. Це дешевше і ефективніше, ніж виводити вже міцно влаштувалися і швидко зростаючі сімейства тварин.

Відгуки клієнтів

Відгуки про нашу службу в м. Київ по роботах “Знищення щурів”

Тут ви можете прочитати останні відгуки знищення щурів на гугл мапі. Відгуки та оцінки замовників не редагуються і не видаляються.

Дякуємо вам за залишені відгуки і оцінки для Pestro! https://g.page/Pestro-Solomenka/review?rc

Відгуки розміщуються за бажанням в гугл картах, ми не оплачуємо їх розміщення!

Проверенный
Живём в старой двушке в Киеве. Травили клопов сами , всё до одного места, замучались. Заказали травлю клопов в Пестро, за два раза всех клопов уничтожили.
Mpak
Mpak
12. октябрь, 2020.
Проверенный
Отличное качество работы. Обращались несколько раз и всегда вопрос был решён на все 100%. Спасибо.
RS my_life
RS my_life
21. август, 2020.
Проверенный
Дезинсекция клопов 2 раза через две недели, все гуд.
Римма Слободян
Римма Слободян
6. август, 2020.
Проверенный
Спасатели наши, спасибо. Уничтожение тараканов провели очень эффективно.
Al Mar Hotel
Al Mar Hotel
20. июнь, 2020.
Проверенный
Прям заклинатели какие-то. Супер качество, едиственные которые справились с уничтожением крыс на все 100%. Спасибо.
Влад Крамар
Влад Крамар
19. июнь, 2020.
Проверенный
Гриха Шевченко
Гриха Шевченко
24. февраль, 2020.
Проверенный
Спасибо, осталась довольна результатом.
Катя Левченко
Катя Левченко
23. февраль, 2020.
Проверенный
Очень довольна результатом, но дороговато, за квартиру я заплатила 2800грн
ольга мухина
ольга мухина
23. февраль, 2020.
Проверенный
Для меня немного дороговато, но результат супер
Люда Губа
Люда Губа
21. февраль, 2020.
Проверенный
Дякую!!!!!
Влад Скиба
Влад Скиба
21. февраль, 2020.

Що робити, якщо щури вже живуть і розмножуються

«Бити на сполох» і робити радикальні заходи можна вже після першого сірого щура, поміченого в будинку. Небезпека в тому, що ці гризуни не живуть одні. Колонія може налічувати десятки і сотні особин. Вони легко виживають у воді, добираючись до людини по системі каналізації. Що найголовніше: при наявності відповідних умов самка пацюка круглий рік приносить приплід.

Кількість виводків на рік досягає 5, а число дитинчат в одному виводку – 12. Знову завагітніти самка може вже через 1 місяць після пологів.

Щури стійкі до будь-яких методів відлякування. Якщо вони вже присутні в приміщенні, вигнати їх звідти вкрай складно. Особливості способу життя та уподобання в харчуванні враховує фахівець з дератизації приміщень, вибираючи, яким чином і в якому порядку починати боротьбу з гризунами. Навіть біологи говорять про високий ступінь інтелекту і стійкості психіки у цих гризунів. Тому значення має все: місце проживання, наявність опалення і доступних продуктових запасів, стан будівлі і частота зустрічей з тваринами в денний і нічний час.

боротьба з пацюками

Знищення щурів: комплекс заходів

Знищення щурів починається з обробки території, прилеглої до зараженої гризунами будівлі. Це обов’язкове правило, яким повинні керуватися спеціалізовані служби і відповідальні особи комерційних об’єктів.

Проведення обробки в будівлях без урахування прилеглих територій зводить «нанівець» всі зусилля зі знищення щурів. Це слід враховувати при складанні техзавдання для санітарних служб.

 

Боротьбу з гризунами ведуть наступними способами:

 • механічним – встановлення пасток;
 • хімічним – шляхом розкладки отруйних препаратів;
 • профілактичним – встановлюючи бар’єри у вигляді металічних сіток, за допомогою регулярного огляду прилеглої території, створення несприятливих умов для життя і розмноження гризунів;
 • змішаним – представляє собою комбінацію перерахованих методів.

Щоб винищення пацюків було на 100% ефективним, необхідно врахувати 2 фактори: регулярність і достатню площу обробок. Як показує практика, обробка зовнішнього периметра укупі з заходами всередині приміщень багаторазово підвищують успішність дератизації та запобігають повторному зараженню гризунами найближчим часом.

боротьба з пацюками

Як діє співробітник служби дератизації

Після отримання заявки фахівець проводить первинне обстеження, куди входить огляд прилеглої території, житлових, виробничих та підсобних приміщень, а також опитування співробітників або мешканців. Він виявляє ознаки присутності щурів, враховує умови, що склалися і вирішує, в якому порядку проводити винищувальні заходи.

Робота профільних служб по боротьбі з гризунами ускладнюється, якщо до подачі заявки проводилися самостійні спроби вивести шкідників.

Розумні і обережні пацюки здатні запам’ятовувати небезпечні моменти і в майбутньому обходити стороною. Це означає, що халатності і самодіяльності в цьому питанні не місце. До того ж, неграмотний підхід до використання, наприклад, хімічних речовин, може привести до отруєння самої людини або забруднення навколишнього середовища.

Небезпеки і ризики

Сірий пацюк є природним носієм небезпечних інфекцій, частина з яких смертельна для людей. При укусі ссавець здатний заразити нас на висипний тиф, лихоманкою, паразитами, сальмонельоз, гострим псевдотуберкульозом. Недостатньо просто знизити популяцію. Вона дуже швидко відновиться. Необхідно вирішувати проблему кардинально, домагаючись повного зникнення небезпечних «сусідів». При запущених випадках – очищення об’єкту вимагатиме незрівнянно більших фінансових вкладень.

У вас виникли додаткові запитання щодо того, як вивести пацюків? Зв’яжіться з нами!

Найпоширеніші запитання про знищення щурів

 1. 1
  Чи допоможе ваша одна обробка від щурів?

  Дератизація щурів Київ. Одна обробка при винищуванні гризунів – це не прийнятно! Мінімум за 3-4 відвідування можна стійко стверджувати, що робота виконана якісно.

  обробка №1 – моніторинг, визначення методу і стратегії винищення гризунів
  обробка №2 – застосування засобів знищення
  обробка №3 – контроль ходу винищувальних заходів
  обробка №4 – моніторинг на відсутність слідів життєдіяльності

 2. 2
  Яка кількість часу необхідна на обробку від щурів?

  Кожне відвідування при дератизації приміщення вимагає від 30 хв. до 1,5 години в залежності від призначення і зараженості об’єкта.

 3. 3
  Що потрібно підготувати до приходу дератизатора?

  Для першого відвідування в підготовчих діях немає необхідності.

 4. 4
  Яким методом краще проводити обробку від щурів?

  Дератизація (Одеса) щурів – це комбінований метод: хімічний та механічний (отруєння та відлов). Однак, хімічний метод отруєння дає найкращі результати, тобто одним виловом не обійтися.

 5. 5
  Де мені перебувати під час знищення щурів?

  За вашим бажанням, при роботі з пацюками у нас немає вимог до відсутності людей в приміщенні. Це безпечно!

 6. 6
  Чи надаєте ви гарантію на дератизацію щурів?

  Так, надається гарантія терміном 3 місяці, щоб ви могли переконатися в якості виконаної роботи (без прихованих умов і дрібного шрифту).

SWITCH THE LANGUAGE