+38 (063)232 54 05

Дезінсекція: знищення тарганів в Києві — знищимо тарганів гарантовано!

- 20 на борьбу с тараканами

Професіонали нашої служби в Києві, спеціалізація якої – знищення тарганів, нададуть допомогу в позбавленні від цих побутових комах, не піддаючи ні найменшого ризику здоров’я клієнта і членів його сім’ї. Якісна дезінсекція – гарантія ліквідації неприємних комах, які сподіваємося не повернуться до Вас більше ніколи.

Професійна дезінсекція – переваги

Ми впевнені в результаті, внаслідок чого надаємо письмове підтвердження з гарантією відсутності тарганів протягом півроку. Якщо протягом зазначеного періоду часу проблема повернеться, ми проведемо повторну процедуру травки тарганів абсолютно безкоштовно, в зручний для вас час. Спеціаліст знову визначить метод обробки конкретних приміщень з урахуванням ступеня зараження пористість поверхні.

Звертаємо вашу увагу на те, що після обробки приміщень прибирання проводити не обов’язково; досить протерти поверхню кухонних меблів ганчіркою. Якщо в будинку знаходяться діти віком до 1 року, рекомендуємо вимити підлогу після обробки з миючим засобом. Замовник може перебувати в оброблюваних приміщеннях під час роботи фахівця. При бажанні замовника проконтролювати роботу дезінсектор надасть всі необхідні засоби захисту.

Професійна дезінсекція квартири має ряд переваг:

 • Гарантія ліквідації комах.
 • Відсутність слідів від препаратів після закінчення процедури.
 • Відсутність неприємних запахів і токсичних речовин в повітрі.
 • Безпека використовуваних препаратів для людей і домашніх тварин.
 • Оперативність обробки – зазвичай не більше 40 хвилин.
 • Увійти в приміщення, не маючи захисних засобів, можна через 2 години з моменту закінчення його обробки.
 • Зручна оплата, готівкою або карткою.

Дезінсекція квартири має на меті нешкідливе (для людей і тварин) дозування. Кожен застосовуваний нами засіб токсичний тільки щодо комах.

Чому важлива своєчасна дезінсекція

Ефективне знищення тарганів в Києві має на меті високий професіоналізм. Технології дезінсекції та склади засобів розробляються вченими. Знищення неприємних комах – завдання для фахівців з досвідом. Професіонали враховують біологічні особливості тарганів, щоб забезпечити надійний результат. Ми дотримуємося всіх правил безпеки.

Практика свідчить, що впоратися з проблемою самостійно дуже складно. Однак професіоналами Києва дезінсекція проводиться дуже швидко. Ми маємо в своєму розпорядженні необхідний досвід і спеціалізованими засобами.

Ціна і гарантії на послуги знищення в Києві

– Ціна на послугу труїти тарганів в Києві: 1 440 грн. з урахуванням знижки в 20% (В ціну входить одна обробка житла до 100 м2).

Ми рекомендуємо придбання двох обробок з інтервалом 3-4 тижні з наданням гарантії в 180 днів. У гарантію включені всі ваші ризики повторного зараження тарганами без додаткових оплат.

Акція діє з 01 по 29 грудня 2021 г. Ціна обробки без знижки 1800 грн

Перевіряйте досвід і компетентність тих, кого слухаєте або кому плануєте довірити свій будинок і здоров’я вашої сім’ї.

Адже вибирати, в кінці кінців, тільки Вам!

Відгуки клієнтів

Відгуки про нашу службу в м. Київ по роботах “Знищення тарганів”

Тут ви можете прочитати останні відгуки знищення тарганів на гугл мапі. Відгуки та оцінки замовників не редагуються і не видаляються.

Дякуємо вам за залишені відгуки і оцінки для Pestro! https://g.page/Pestro-Solomenka/review?rc

Відгуки розміщуються за бажанням в гугл картах, ми не оплачуємо їх розміщення!

Препарати і сертифікати

attracide-26cs
санітарне заключення
Провекта
санітарне заключення

Безкоштовна консультація

Введіть телефон і ми зателефонуємо Вам

Дізнайтеся подробиці по телефону, це Вас ні до чого не зобов'язує.

Досвід роботи показує, що побороти проблему своїми зусиллями не вдається. Дезінсекція від тарганів проводиться в найкоротші терміни. Довірити роботу краще професіоналам, в розпорядженні яких досвід і спеціалізовані засоби.

Знищення тарганів у житловому приміщенні

Щоб позбутися від проблеми, нам в більшості випадків вистачить 30-и хвилин. Протягом цього часу співробітник виконає дезінсекцію. Комахи зникнуть через 2 дні після цієї процедури. Для їх остаточної ліквідації потрібно очікування в термінах 10-14 днів. При обробці житла найбільша увага приділяється кухні, оскільки саме в цьому приміщенні має місце найвища концентрація тарганів. Для роботи ми застосовуємо спеціальні склади в безпечних дозах.

Для виключення появи тарганів в квартирі в майбутньому слід здійснювати профілактичні заходи. Отвори, через які комахи переміщуються між квартирами в багатоквартирному будинку, слід закривати декоративними сітками. Для виключення повторного їх проникнення бажано перекривати можливі маршрути пересування паразитів протягом декількох тижнів після того, як була проведена дезінсекція квартири.

Пропонуємо Вам ознайомитися з коротким відео для підготовки квартири до дезінфекції від тарганів:

Дезінсекція тарганів в ресторані та інших закладах громадського харчування

Заклади громадського харчування – підприємства, де проблема з тарганами особливо поширена. Знищення прусаків в приміщенях ресторану вимагає особливої ​​уваги, оскільки наявність комах на кухні – пряма втрата репутації закладу. Ресторан закривається на час дезінсекції в обов’язковому порядку, щоб виключити проблеми у вигляді отруєння відвідувачів.

Будь ласка ознайомтеся з підготовкою ресторану до винищення тарганів на відео нижче:

Своєчасне знищення тарганів в ресторані дозволяє уникнути проблем з контролюючими державними органами та негативними відгуками з боку відвідувачів. Досить кількох годин, щоб обробити всі приміщення ресторану. Звертаємо вашу увагу на те, що ми використовуємо виключно нетоксичні препарати.

Безкоштовна консультація

Введіть телефон і ми зателефонуємо Вам

Дізнайтеся подробиці по телефону, це Вас ні до чого не зобов'язує.

Найпоширеніші запитання про знищення тарганів

 1. 1
  Одна обробка від тарганів гарантує 100% вирішення проблеми в квартирі?

  За 9 років роботи в Києві статистика 70% – ТАК і 30% – НІ.

  На це впливає ступінь зараження, санітарно-технічний стан квартири, історія попередніх обробок – якщо такі були і індивідуальна стійкість до інсектицидів конкретної популяції рудого таргана.

 2. 2
  За скільки часу дезінфектор впорається з обробкою від прусаків?

  В середньому за 30 – 40 хвилин з моменту входу в квартиру.

 3. 3
  У нас діти, кіт і собака - це токсично для них?

  Через 2 години після завершення обробки та провітрювання, оброблені поверхні висихають і перестають бути токсичними – це і є ефект і перевага мікрокапсул. Вони надійно закріплюються під мікроплівкою. Зняти капсули можуть тільки тарганьї ворсинки на лапках.

 4. 4
  Який метод обробки вибрати?

  Ми не надаємо методи виведення прусаків на вибір, тому що немає навіть двох методів приблизно однакових за ефективністю. Ми працюємо одним методом – обприскування і наносимо рідкі розчини під тиском 6 атмосфер за допомогою професійних німецьких обприскувачів Глорія. Сопло обприскувача може доставити рясну порцію розчину в будь-яку тріщину, щілину, стик, а це якраз ті місця де знаходяться гнізда. На стіни безбарвний розчин наноситися легкої росою – після висихання візуально непомітний.

 5. 5
  Де мені перебувати під час обробки?

  Ви будете перебувати в квартирі під час проведення обробки. Побачите як і що обробляється. Вам видадуть захисну одноразову маску як у дезинфектора. Дітей і домашніх тварин під час процедури в квартирі бути не повинно.

 6. 6
  Ви даєте гарантію на послуги?

  Так, даємо гарантію терміном 6 місяців (без прихованих умов і дрібного шрифту) за умови покупки дворазової обробки з інтервалом 3-4 тижні.

SWITCH THE LANGUAGE