+38 (067)483 35 88Показати номер

Щоб якомога краще описати вам філософію служби Pestro, мені хочеться коротко розповісти про історію її створення. Працюючи у різних сферах бізнесу, мені час від часу доводилося стикатися з дрібними шкідниками. Я завжди намагався якомога швидше відгородити себе від цієї проблеми, але з часом довелося зробити наступні висновки:

  • Незважаючи на велику небезпеку, якою шкідники є для здоров’я і благополуччя людини, ця проблема в Одесі часто просто ігнорується на всіх рівнях.
  • Більшість засобів і методів морально і технічно застаріли. Проти одних шкідники вже виробили захист, інші ж можуть зашкодити людям.
  • Сервіс на рівні кам’яного віку. Багато компаній виконують свою роботу поверхнево, не особливо прагнучи розібратися в корені проблеми і не даючи адекватних гарантій. Приїжджають, травлять, беруть гроші, їдуть. А через місяць людина розуміє, що проблему не було вирішено повністю.

Тоді я звернувся до досвіду західних спеціалістів, які успішно знищують шкідників у Європі та США, побачив різницю неозброєним оком і подумав: «А чому б не створити таку службу в Одесі?» Так у 2012 році з’явилася служба Pestro зі своєю простою і сучасною філософією. Отже:

  • Боротьба зі шкідниками — це не просто наша робота. Це наша з вами загальна безпека.
  • Ми кажемо «Ні!» «старим перевіреним засобам», які застаріли ще в минулому столітті. Ми використовуємо сучасні технології, безпечні для здоров’я людей.
  • Тільки знайшовши причину, можна усунути наслідки. Ми знаходимо корінь проблеми і знищуємо його у першу чергу.
  • Кожний випадок різний. Спеціалісти Pestro вивчають проблему кожного клієнта і знаходять конкретне оптимальне рішення. Ми не використовуємо «хімію» там, де можна без неї обійтися.
  • Сучасний сервіс, конфіденційність і комфорт. Проводячи послуги дезінсекції і дератизації, ми робимо все, щоб не порушувати звичного укладу вашого бізнесу і приватного життя.

Ваша репутація = наша репутація. Ми як ніхто інший зацікавлені у тому, щоб шкідники зникли з вашого життя раз і назавжди. Тому ми завжди надаємо документовану гарантію нашої роботи і проводимо профілактичний контроль.

Кажуть, що повного ідеалу досягти неможливо. Але прагнути до нього ніхто не забороняв. Саме так намагаємося працювати ми, компанія Pestro. І я щиро вірю у те, що ви залишитеся задоволені якістю наших послуг. На даний момент ними задоволені всі, з ким ми вже працювали. Крім, звичайно, самих шкідників.

З повагою,

Сергій Ващенко,

керівник служби Pestro в Києві

SWITCH THE LANGUAGE